• Jūrinių konteinerių pervežimas, Krano / hidromanipuliatoriaus nuoma

Jūrinių konteinerių pervežimas

juriniu_konteineriu_pervezimas

UAB "Uostamiesčio transportas" teikia įvairių tipų ir svorių jūrinių, tank (cisternų), ref (refrižeratorių), ADR (pavojingumo klasės) konteinerių, taip pat negabaritinių krovinių pervežimus visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse bei Lenkijos Respublikoje. Dirbame su sunkiasvorėmis transporto priemonėmis, kuriose įdiegta GPS sekimo sistema bei puspriekabėmis, skirtomis gabenti jūrinius konteinerius. Prireikus galime palaikyti pervežamų krovinių temperatūrinį rėžimą. Pervežame krovinius sveriančius iki 30 tonų! Dirbame su CMR krovinių draudimu, todėl atsakome už mums patikėtą krovinį!

Prieinamomis kainomis, atliekame pakeleivingų krovinių pervežimą iš įvairių Lietuvos miestų Klaipėdos kryptimi. Taip pat surenkame pakeleivingus krovinius iš Klaipėdos ir pervežame įvairiomis kryptimis visoje Lietuvoje!

Prireikus, teikiame muitinės tarpininko paslaugas: dokumentų ruošimas ir tvarkymas, kliento atstovavimas muitinėje, įvairių muitinės procedūrų forminimas. Atliekame darbus su programomis KIPIS, TRACES ir kt. Atstovaujame klientus muitinėje krovinio patikrinimo metu, organizuojame krovos darbus.

Jūsų patogumui, siūlome krovinių sandėliavimą atviroje lauko aikštelėje. Nuosavo krano - hidromanipuliatoriaus - fiskaro pagalba galime pakrauti ar iškrauti krovinius iš autotransporto sandėliavimui nuosavoje teritorijoje, Klaipėdos rajone. Savo klientams siūlome ir jūrinių konteinerių remonto paslaugas itin patraukliomis kainomis!


   Galerija

Domina mūsų teikiamos paslaugos? Paskambinkite mums: